NAJCZĘŚCIEJ ZADAWAE PYTANIA

Zaliczka, zadatek czy tylko umowa?

Realizujemy prace w oparciu o umowy cywilnoprawne przy założeniu etapowania prac (płatność po zakończeniu ustalonego etapu). Jesteśmy elastyczni pod kątem finansowania inwestycji, wymagamy jednak zaliczki wstępnej na poczet zakupu niezbędnych materiałów do realizacji prac.

Pracujecie na materiale własnym czy dostarczonym przez klienta?

Wszystkie materiały budowlane zanikające (na przykład gipsy, grunty, kleje, farby, płyty gipsowo-kartonowe, profile, tynki, izolacje) wykonujemy z materiałów własnych i wliczamy je w koszt wykonania. W przypadku robót wykończeniowych developerskich i mieszkaniowych pozostałe materiały, takie jak płytki, armaturę ze stelażami, ceramikę, drzwi, materiały posadzkowe (wykładzina lub panele), dostarcza klient. Inwestycje komercyjne rozpatrujemy indywidualnie.

Czy macie polisę OC?

Mamy polisę OC na prowadzoną działalność budowlaną na kwotę 1 000 000 zł.

Jakie macie uprawnienia?

Do naszego zespołu należą specjaliści z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, które zapewnią najwyższą jakość i bezpieczeństwo prac.

Jak wysłać dokumentację do wyceny?

Najlepiej przesłać dokumentację w formie edytowalnej (format DWG lub PDF). W razie braku dokumentacji wykonujemy inwentaryzację na podstawie ustaleń z klientem.

Czy dajeice gwarancję na swoje usługi?

Na każda wykonaną przez nas pracę, dajemy 24 miesiące gwarancji.

Czy wykańczacie tylko mieszkania deweloperskie, czy zajmujecie się również remontami starych wnętrz?

Stworzone przez nas pakiety wykończeniowe są dostosowane dla pomieszczeń w stanie deweloperskim. Wykonujemy jednak komplesowe remonty domów.

Czy mogę do pakietu dobrać inne usługi?

Tak, jak najbardziej, przygotujemy kosztorys na prace dodatkowe.

Mam już projekt aranżacji, czy mogę zamówić u Was tylko wykończenie wnętrz?

Oczywiście

W jaki sposób składać reklamacje?

Reklamacje należy wysyłać na adres naszego biura wraz z załączeniem dokumentacji fotograficznej i powołaniem się na numer umowy.

Czy projekt jest w cenie pakietu?

Tak, w każdym z  pakietów jest zawarty projekt łazienki. Jednak w zależności od tego, który z pakietów wybierzesz możesz otrzymasz dodatkowo projekt dodatkowego dowolnie wybranego pomieszczenia.