wykończenia wnętrz - Ksawerów

Zakup domu lub mieszkania to wielkie wydarzenie i dla większości spełnienie marzeń. Zanim jednak będzie się można do niego wprowadzić, trzeba zająć się wykończeniem, a te jest czasochłonne. Można to na szczęście zlecić WS Budownictwo, z czego skorzystać mogą m.in. mieszkańcy Ksawerowa. Czym są pakiety wykończeniowe?

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

TYNKI I JASTRYCHY

GŁADZIE NATRYSKOWE

ARANŻACJA WNĘTRZ

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA PAKIET WYKOŃCZENIOWY?

Przede wszystkim powierzając wykończenie wnętrz specjalistom, można zaoszczędzić mnóstwo czasu na związanych z tym zakupach, sprzątaniu i pilnowaniu, czy firma remontowa rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Jest to też większy spokój, a po stresie i emocjach związanych z zakupem nieruchomości wystarczy wejść do mieszkania i cieszyć się nowym lokum. Nie trzeba przy tym obawiać się o koszty, bo zawsze uwzględniamy budżet. W zależności od wybranej opcji pakiety wykończeń pod klucz mogą dotyczyć różnego zakresu prac.

JAKIE PAKIETY DEWELOPERSKIE SĄ DO WYBORU?

Do wyboru są dwa pakiety wykończenia pod klucz. Pakiet srebrny to m.in. malowanie ścian i sufitów, układanie paneli i płytek, a także montaż drzwi, luster i instalacja sanitariatów. Pakiet wykończenia mieszkania złoty jest jeszcze bardziej rozbudowany. Bez względu na wybraną opcję wykończenia pod klucz realizują doskonali fachowcy i wykorzystują wysokiej klasy materiały.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

OGRANICZENIE STRESU

h

PRZEJRZYSTE WARUNKI

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie i stwórzmy wnętrze Twoich marzeń. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

Lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje