wykończenia wnętrz - rzgów

ELASTYCZNA, DOPASOWANA DO POTRZEB  OFERTA WS BUDOWNICTWO

Oferta Ws Budownictwo szyta na miarę potrzeb klentów ze Rzgowa

Domeną naszej działalności są wykończenia wnętrz pod klucz. Cechuje nas elastyczne, indywidualne  i kompleksowe podejście do każdego klienta. Z doświadczenia wiemy jak trudnym czasem jest remont każdego lokalu, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebą i staramy się możliwie najłatwiej przeprowadzić Cię przez tę trudna drogę. Zapewniamy rzetelne doradztwo fachowców, aranżację architekta, dobór i zakup materiałów, wykonanie na najwyższym poziomie, a wszystko to w ramach jednej usługi. Zakres prac jest zależny od wspólnie ustalonej wizji i założonego budżetu.

atrakcyjne pakiety wykończeniowe

Dla klientów chcących uniknąć wszelkich remontowych niespodzianek, stworzyliśmy pakiety wykończeniowe,  w ramach których otrzymujesz sprawdzone zestawy rozwiązań, materiałów budowlanych, zakres i termin wykonania prac oraz oczywiście kwotę. Umów się na konsultację, opowiedz o swojej wizji i zacznij planować przeprowadzkę. Z nami nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów, pracochłonnych poprawek i błędów. Zajmiemy się zakupami, transportem oraz koordynacją wszelkich spraw, zostawiając Twój cenny czas dla Ciebie. W naszej ofercie znajduje się Pakiet: srebrny i złoty. Każdy pakiet obejmuje konsultację z architektem oraz indywidualną wizualizację łazienki, stworzoną według otrzymanych wytycznych i gustu klienta. Każdy może również zostać rozszerzony o poszczególne elementy. Powiedz nam tylko czego oczekujesz.

Co zyskasz dzięki WS Budownictwo ?

WSPÓŁPRACA Z NAMI TO LICZNE KORZYŚCI

Dzięki nam zyskujesz: oszczędność czasu i pieniędzy – realizowane przez nas wykończenie wnętrz cechuje kompleksowość, dlatego nie musisz szukać różnych specjalistów i tracić czasu na poszukiwanie czy transport materiałów budowlanych. Zapewniamy zastosowanie wysokiej jakości materiałów – mamy pełną gamę sprawdzonych producentów i dystrybutorów, dbających o wysoką jakość swoich produktów. Gwarantujemy terminowe wykonanie inwestycji – dzięki zatrudnianiu fachowców z różnych dziedzin na umowę o pracę, nie musimy się martwic o przesuwanie terminów przez podwykonawców. Możesz być spokojny, że Twój lokal będzie gotowy na czas. Masz pewność, że WS Budownictwo to: wysoka jakość wykonania usługi – nasza praca jest dla nas przede wszystkim pasją, dlatego przy każdym zleceniu dokładamy wszelkich starań, by pomóc Ci spełnić marzenia o idealnym wnętrzu.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

SPRAWDZONA EKIPA FACHOWCÓW

NAJWYŻSZY POZIOM WYKONANIA

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie i stwórzmy wnętrze Twoich marzeń. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

 lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje