wykończenia wnętrz - Starowa Góra

Wykończenia pod klucz – Starowa Góra

Wybierając pakiet wykończeniowy „pod klucz” od WSBudownictwo w Starowej Górze, decydujesz się na rozwiązanie, które jest kompleksowe i w pełni dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, co pozwoli Ci uzyskać wnętrze dokładnie takie, jakiego pragniesz, bez konieczności zajmowania się każdym aspektem procesu.

W ramach naszych pakietów wykończeniowych możesz oczekiwać następujących usług:

Projektowanie wnętrz – Nasz zespół doświadczonych projektantów wnętrz pomoże Ci stworzyć projekt, który będzie odzwierciedlał Twój gust i styl życia. Pracujemy z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby i preferencje, a następnie tworzymy spersonalizowany plan, który uwzględnia funkcjonalność, estetykę i komfort.

Dobór materiałów – Oferujemy pomoc w wyborze materiałów wykończeniowych, które będą pasować do Twojego stylu i budżetu. Nasze długotrwałe relacje z dostawcami gwarantują dostęp do najlepszych produktów na rynku, od podłóg i płytek, po farby i elementy dekoracyjne

Kompleksowe prace wykończeniowe – Zajmiemy się realizacją wszystkich prac wykończeniowych, od malowania, przez układanie płytek, instalacje elektryczne i hydrauliczne, aż po montaż mebli i sprzętu AGD. Nasi specjaliści upewnią się, że każdy detal Twojego wnętrza jest doskonale wykonany.

Koordynacja projektu – Zarządzamy całym procesem wykończenia, zapewniając, że wszystkie prace są realizowane zgodnie z planem i na najwyższym poziomie. Nasz zespół koordynuje działania wszystkich specjalistów, co oznacza, że nie musisz się martwić o żadne aspekty techniczne.

Transparentność i jasne warunki – Zapewniamy przejrzysty kosztorys i harmonogram prac, dzięki czemu zawsze wiesz, na jakim etapie jesteśmy i ile będzie kosztować realizacja Twojego projektu.

Wybierając nasze usługi w Starowej Górze, decydujesz się na bezstresowe doświadczenie i gwarancję, że Twoje nowe wnętrze będzie dokładnie takie, jak sobie wymarzyłeś. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych pakietach wykończeniowych i zacząć realizację Twojego projektu.

Pakiety wykończeń pod klucz – co znajduje się w ofercie?

Interesuje cię wykończenie mieszkań pod klucz? A może chcesz, by zająć się innym wnętrzem? Niezależnie od przestrzeni, którą trzeba zagospodarować, zajmiemy się tym od projektu i wizualizacji, po dobór materiałów budowlanych oraz usługę wykończenia wnętrz.

Pakiet wykończenia mieszkania w Starowej Górze lub okolicy to kompleksowa usługa, która obejmuje m.in. zadbanie o pełne przygotowanie przestrzeni do wprowadzenia się lub rozpoczęcia dowolnej działalności. W ramach pakietu wykończeń pod klucz otrzymujesz nie tylko standardowy pakiet deweloperski, ale także dodatkowe usługi obejmujące m.in.

  • kładzenie podłóg,
  • instalację armatury czy sanitariów,
  • zadbanie o malowanie ścian,
  • montaż drzwi wewnętrznych, czy innych elementów wykończenia.

Nasz pełny pakiet wykończeniowy oznacza, że nie musisz angażować się w organizację prac wykończenia mieszkania, ani poszukiwać nowych podwykonawców, ponieważ cały proces realizowany jest przez jedną firmę WS Budownictw.

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

TYNKI I JASTRYCHY

GŁADZIE NATRYSKOWE

ARANŻACJA WNĘTRZ

Pakiety wykończeniowe Starowa Góra - jasne zasady wykończenia mieszkań

Co zyskujesz w ramach współpracy z nami? Przede wszystkim pakiet wykończeniowy, który zakłada współpracę z architektem i doskonałymi producentami. Wśród dostępnych opcji znajdziesz pakiet deweloperski oraz wykończeniowy w dwóch standardach: złotym lub srebrnym.

Każdy z pakietów wykończenia mieszkań zakłada przygotowanie domu, mieszkania lub wnętrz w Starowej Górze i okolicach.

Wykończenia mieszkań – materiały od najlepszych producentów

W ofercie naszych pakietów wykończeń pod klucz stosujemy materiały najlepszych producentów. Oferujemy wykończenia mieszkań przy użyciu produktów m.in. Koło, Grohe, Tubądzin, Swiss Krono, Roca, Quick Step, Porta Drzwi czy Ceramika Paradyż.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

OGRANICZENIE STRESU

h

PRZEJRZYSTE WARUNKI

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie i stwórzmy wnętrze Twoich marzeń. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

Lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje