wykończenia wnętrz - Starowa Góra

Wykończenia pod klucz – Starowa Góra

Wykończymy dom, mieszkanie lub dowolne wnętrze! Skorzystaj z pakietów WS Budownictwo w Starowej Górze. Co możesz otrzymać w ramach tej oferty i pakietów wykończeniowych pod klucz? W pełni kompleksowe rozwiązanie, które pomoże ci uzyskać dokładnie takie wnętrze, o jakim marzysz.

Pakiety wykończeń pod klucz – co znajduje się w ofercie?

Interesuje cię wykończenie mieszkań pod klucz? A może chcesz, by zająć się innym wnętrzem? Niezależnie od przestrzeni, którą trzeba zagospodarować, zajmiemy się tym od projektu i wizualizacji, po dobór materiałów budowlanych oraz usługę wykończenia wnętrz.

Pakiet wykończenia mieszkania w Starowej Górze lub okolicy to kompleksowa usługa, która obejmuje m.in. zadbanie o pełne przygotowanie przestrzeni do wprowadzenia się lub rozpoczęcia dowolnej działalności. W ramach pakietu wykończeń pod klucz otrzymujesz nie tylko standardowy pakiet deweloperski, ale także dodatkowe usługi obejmujące m.in.

  • kładzenie podłóg,
  • instalację armatury czy sanitariów,
  • zadbanie o malowanie ścian,
  • montaż drzwi wewnętrznych, czy innych elementów wykończenia.

Nasz pełny pakiet wykończeniowy oznacza, że nie musisz angażować się w organizację prac wykończenia mieszkania, ani poszukiwać nowych podwykonawców, ponieważ cały proces realizowany jest przez jedną firmę WS Budownictw.

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

TYNKI I JASTRYCHY

GŁADZIE NATRYSKOWE

ARANŻACJA WNĘTRZ

Pakiety wykończeniowe Starowa Góra - jasne zasady wykończenia mieszkań

Co zyskujesz w ramach współpracy z nami? Przede wszystkim pakiet wykończeniowy, który zakłada współpracę z architektem i doskonałymi producentami. Wśród dostępnych opcji znajdziesz pakiet deweloperski oraz wykończeniowy w dwóch standardach: złotym lub srebrnym.

Każdy z pakietów wykończenia mieszkań zakłada przygotowanie domu, mieszkania lub wnętrz w Starowej Górze i okolicach.

Wykończenia mieszkań – materiały od najlepszych producentów

W ofercie naszych pakietów wykończeń pod klucz stosujemy materiały najlepszych producentów. Oferujemy wykończenia mieszkań przy użyciu produktów m.in. Koło, Grohe, Tubądzin, Swiss Krono, Roca, Quick Step, Porta Drzwi czy Ceramika Paradyż.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

OGRANICZENIE STRESU

h

PRZEJRZYSTE WARUNKI

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie i stwórzmy wnętrze Twoich marzeń. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

Lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje