wykończenia wnętrz - ZGIERZ

Wykończenia pod klucz to komplesowe rozwiązanie

ATRAKCYJNA OFERTA DLA KLIENTÓW Z MIASTA ZGIERZ

Wykonujemy ogół robót wykończeniowych, zaczynając od inwentaryzacji lokalu w celu sprawdzenia jego zgodności z nomami, przez aranżację oraz wszelkie prace takie jak: gładzie natryskowe, malowanie, układanie płytek, paneli czy desek, montaż wc, kabin prysznicowych, wanny, umywalek, luster, drzwi, klamek, parapetów i wielu innych. Kończąc na oddaniu Ci kluczy do gotowego lokalu. Realizujemy zarówno inwestycje komercyjne, jak np. biura, showroomy, sklepy oraz wykańczamy domy, apartamenty i mieszkania. Stworzyliśmy także pakiety deweloperskie, dzięki którym cała realizacja odbywa się bez niespodzianek, z jasno określonym budżetem i terminem. Nasze usługi, bez względu na to, jaki rodzaj usługi wybierzesz obejmuje:

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

KOMPLEKSOWĄ OBŁUGĘ

TERMINOWE WYKONANIE PRAC

h

PRZEJRZYSTY KOSZTORYS

WYSOKIEJ KLASY MATERIAŁY

v

WSPARCIE KOORDYNATORA I ARCHITEKTA

oferta pakietowa czy indywidualna?

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy prac wykończeniowych, który zadba o kompleksową i terminową realizację inwestycji, wybierz WS Budownictwo. Oferujemy zarówno pakiety wykończeniowe jak i indywidualne realizacje skrojone na miarę Twoich potrzeb. To od Ciebie zależy, którą z opcji wybierzesz. Określ budżet jaki chciałbyś przenaczyć oraz zakres prac niezbędnych do wykonania w Twoim lokalu a my przygotujemy ofertę idealną dla Ciebie.

Co zyskasz dzięki współpracy z WS Budownictwo?

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ – ATRAKCYJNA OFERTA DLA KLIENTÓW ZE ZGIERZA

Klientów ze Zgierza i pobliskich miejscowości zapraszamy do kontaktu. Umów się na konsultację, powiedz jakie są Twoje założenia i oczekiwania a my zajmiemy się resztą. Od Ciebie zależy zakres i budżet prac. Bazując na naszym doświadczeniu zaproponujemy Ci najlepiej dostosowane do Ciebie rozwiązania, doprowadzając stan lokalu do tego z Twoich marzeń. Wykańczamy:

DOMY

MIESZKANIA

h

BIURA

LOKALE KOMERCYJNE

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie i stwórzmy wnętrze Twoich marzeń. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje