O NAS

NASZA HISTORIA – POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Solidne fundamenty, na których budujemy historię naszej firmy

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykańczania mieszkań, apartamentów, domów, biur i lokali usługowych. Zrealizowaliśmy blisko 1000 wnętrz w Łodzi i okolicach. Mamy głowy pełne gotowych rozwiązań, kreatywnych pomysłów i optymizmu. Najśmielsze wizje zamieniamy w rzeczywistość. Kompleksowo obsługujemy inwestycje od projektu po oddanie gotowego mieszkania. Zatrudniamy tylko wyspecjalizowanych fachowców, dbających o jakość wykonywanych usług. Dbamy także o bezpieczeństwo dlatego posiadamy polisę OC na prowadzona działalność budowlaną o wartości  1 000 000 zł.

16 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

RZETELNY ZESPÓŁ FACHOWCÓW

GWARANCJA WYKONANYCH USŁUG

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI

}

TERMINOWOŚĆ I PROFESJONALIZM

nasza filozofia

Nasza praca to przede wszystkim PASJA

Rozmowa z klientem to fundament naszej pracy. Każde przedsięwzięcie zaczynamy od poznania potrzeb i zbudowania dobrej relacji z klientem. Dzięki temu tworzymy nić porozumienia i wspólnej wizji. Opowiedz na o swoim projekcie. Przygotujemy skrojoną na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań ofertę, dzięki której nawet najśmielsza wizja zmieni się w rzeczywistość.  Z nami oszczędzisz czas, pieniądze i….. nerwy.  Oferujemy bezobsługową realizację inwestycji. Wystarczy, że nam zaufasz, a my bazując na bogatym doświadczeniu zajmiemy się całą resztą.

SIŁA NASZEJ MARKI TO ZESPÓŁ

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie.”

Zespół w naszej firmie tworzą ludzie  o różnych talentach, ale również różnych pasjach. Poza wieloletnią współpracą, perfekcjonizmem i poczuciem humoru, łączy nas satysfakcja i duma z wykonanych projektów. Praca to drugi dom dlatego dbamy o naszą budowlaną rodzinę. Dzięki posiadaniu fachowców zatrudnionych na umowę o pracę, nie musimy martwić się o ewentualne przesuwanie terminów przez podwykonawców. Do naszego zespołu należą specjaliści z uprawnieniami budowlanymi, inżynierowie, architekci oraz koordynatorzy, którzy kontrolują prawidłową organizację budowy, zapewnią najwyższą jakość i bezpieczeństwo prac.

Błażej Spychalski

Prezes zarządu

Kontakt z klientami kluczowymi, umowy, negocjacje, kosztorysy, koordynacja procesów, płatności, faktury.

Roksana Spychalska

Office Manager

Koordynacja przepływu dokumentów, nadzór nas kalendarzem spotkań, harmonogramy, kontakt z klientami, płatności, faktury

Piotr Galus

Koordynator projektów

Wizja lokalna, koordynacja prac ekip remontowych, ustalanie harmonogramów prac , odbiory wstępne oraz końcowe, komunikacja z klientem

Katarzyna Wójcik

Architekt wnętrz

Inwentaryzacja, konsultacje przedprojektowe, koncepcje, wizualizacje i projekty wykonawcze, indywidualne zakupy materiałów z klientem

 

NASZA WZORCOWNIA

Najnowsze trendy, rozwiązania i materiały w jednym miejscu

Oferujemy szeroką gamę materiałów wykończeniowych. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Narutowicza 12 lokal 105, gdzie możesz  zobaczyć i dotknąć próbki podłóg, gresów, terrakoty, paneli, tapet czy farb i wraz z architektem dobrać te idealnie pasujące do siebie kompozycje. Udostępniamy także katalogi materiałów i wyposażenia od partnerów, z którymi współpracujemy. To produkty najwyższej jakości dobrane tak, żeby posłużyły ci lata, a Twoje wnętrze było zawsze modne, stylowe i wygodne, jak i zachowało ponadczasowy wygląd.

WSPÓŁPRACA Z LIDERAMI BRANŻY – GWARANCJA JAKOŚCI

NIE TRAĆ CZASU – ZAMÓW WSZYSTKO W JEDYM MIEJSCU

Droga od nabycia nieruchomości do jej zamieszkania bywa trudna. Aranżacja wnętrza, dobór, poszukiwania produktów,  czasochłonne zakupy, transport, aż w końcu zmagania z ekipą remontową. Przy tym wszystkim ogromne poczucie straty czasu i niezaplanowane dodatkowe koszty. A co jeśli można by w miłej atmosferze, z pomocą architekta, w ramach ustalonego budżetu wybrać konkretne materiały i w ustalonym terminie zwyczajnie odebrać klucze do gotowego lokalu? Uwierz nam, jest to możliwe. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, dbających o jakość, trwałość i komfort korzystania z oferowanych produktów. Dlatego z czystym sumieniem możemy proponować i korzystać z nich na inwestycjach naszych klientów. 

Title

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W NASZYM BIURZE

Skorzystaj z pomocy naszej wykwalifikowanej kadry. Umów się na niezobowiązujące spotkanie, opowiedz o swoim projekcie i oczekiwaniach a my zapoznamy Cię ze szczegółami oferty. Wspólnie stworzymy wnętrze Twoich marzeń. Zapraszamy