WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW

WYKOŃCZENIA DOMÓW

WYKOŃCZENIA BIUR I OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

ARANŻACJA WNĘTRZ

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY? CO MOŻEMY ZROBIĆ?

Kompleksowa oferta WS BUDOWNICTWO

Wykonujemy ogół robót wykończeniowych, zaczynając od inwentaryzacji lokalu w celu sprawdzenia jego zgodności z normami, przez aranżację oraz wszelkie prace takie jak: gładzie natryskowe, malowanie, układanie płytek, paneli czy desek. Wykonujemy dowolne zabudowy z systemów płyt gipsowo-kartonowych – od ścianek działowych przez wielopoziomowe sufity aż po specjalistyczne zabudowy przeciwpożarowe i akustyczne. Montujemy wc, kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, lustra, drzwi, klamki, parapety i wiele innych. Kończąc na oddaniu Ci kluczy do gotowego lokalu. Nasza specjalizacja to wykończenia wnętrz pod klucz. Oferujemy bezobsługową realizację inwestycji. Wystarczy, że nam zaufasz, a my bazując na bogatym doświadczeniu zajmiemy się całą resztą. 

WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW

Wykończenie pod klucz w ramach jednego z pakietów lub indywidualny zakres prac

WYKOŃCZENIA DOMÓW POD KLUCZ

Kompleksowe roboty wykończeniowe Łódź – od stanu surowego aż po wnętrze gotowe pod klucz.

WYKOŃCZENIA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Wykończenia biur, sklepów, showroomów, hal produkcyjnych, oraz wszelkich obiektów usługowych

ARANŻĄCJA, PROJEKT I WIZUALIZACJE

 Wykonanie projektu i wizualizacji wnętrza na podstawie wspólnie ustalonej koncepcji i oczekiwań,

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA? ETAPY PRAC

PRZEŚLEDZ KILKA PROSTYCH KROKÓW, KTÓRE DOPROWADZĄ CIĘ DO OBIORU GOTOWEGO MIESZKANIA/ APARTAMENTU.

Zależy nam, aby nasi Klienci byli pod każdym względem usatysfakcjonowani współpracą z nami, dlatego od początku stawiamy na przejrzystość. Z nami remonty odbywają się bez niepotrzebnych niespodzianek. Etapy współpracy uzależnione są od tego czy posiadasz już projekt wraz z wizualizacjami, czy chcesz go dopiero z nami stworzyć. Po wstępnej konsultacji, ustalimy zakres prac jaki należy wykonać, wykonamy wizje lokalna z dokładnymi pomiarami i przedstawimy dokładny kosztorys. Po Twojej akceptacji możemy przystąpić do pracy, by na koniec oddać Ci klucze do nowego mieszkania.

w

Wstępna konsultacja

Ustalenie zakresu prac/ Stworzenie projektu

k

Dokładny kosztorys

Podpisanie umowy

Prace wykończeniowe

Oddanie gotowego mieszkania

PAKIETY POD KLUCZ DLA MIESZKAŃ, APARTAMENTÓW I DOMÓW

Przejrzyste warunki, oszczędność czasu, pieniędzy i Twoich nerwów.

Kto nie marzył, aby po zakupie wymarzonego mieszkania się od razu do niego wprowadzić? Niestety po odebraniu kluczy do nowego lokum następuje kolejny problematyczny etap, jak jego wykończenie. Zaprojektowanie wnętrza, znalezienie odpowiednich produktów, zrobienie zakupów, czuwanie nad pracą ekipy remontowej i sprzątanie to tylko część ciążących spraw. Jeśli dodamy do tego możliwy niekontrolowany wzrost kosztów, cały proces może okazać się prawdziwą udręką. Czy wiesz, że to wcale nie musi tak wyglądać? Skorzystaj z naszych pakietów wykończeniowych i odbierz klucze do gotowego mieszkania czy domu. Jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Oferujemy profesjonalną pomoc w projektowaniu i wykończeniach wnętrz, a wszystko robimy zgodnie z ustalonym wcześniej budżetem.

PAKIET ZŁOTY

PAKIET SREBRNY

OFERTA INDYWIDUALNA

NOWOCZESNE TAPETY

Tapety są ostatnio bardzo chętnie wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Wchodząc naprzeciw Waszym potrzebom, rozszerzyliśmy swoją ofertę o dystrybucję tapet i murali najwyższej jakości polskich producentów. Poza walorami estetycznymi dają wiele korzyści tj. akustyka wnętrza, możliwość zakrycia niechcianych nierówności, renowacji i zmian już zaadaptowanych przestrzeni. Zapraszamy do naszego biura, gdzie we wzorcowni możesz obejrzeć dostępne katalogi i próbki. Nasz architekt doradzi w dokonaniu wyboru konkretnego wzoru oraz struktury, stworzymy wizualizację dopasowana pod konkretny wymiar.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE I PROJEKTY ARANŻACJI WNĘTRZ

Podobno jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów.

W czasie swojej długoletniej pracy, realizowaliśmy setki remontów, i kilkadziesiąt projektów. Dzięki temu dziś możemy w pełni świadomie uczetniczyć w procesie Tworzenia Twojego wymarzonego wnętrza, bo wiemy co sprawdza się najlepiej. Zobacz wykonane przez nas prace i zainspiruj się .

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMIProducenci materiałów budowlanych oraz wyposażenia, wykorzystywanych w naszych realizacjach

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W NASZEJ WZORCOWNI

Rozmowa z klientem to fundament naszej pracy. Opowiedz nam o swoim projekcie. Przygotujemy skrojoną na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań ofertę, dzięki której nawet najśmielsza wizja zamieni się w rzeczywistość. Skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązujące spotkanie z wykwalifikowaną kadrą. 

tel. 575 363 536

e-mail: biuro@wsbud.pl

ul. Narutowicza 12 lokal 105

facebook @wsbudownictwo

Obserwuj nasz Instagram