Wykończenia pod klucz – Aleksandrów Łódzki

Idealna oferta przy ściśle ustalonym budżecie

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ – ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Nie możesz się już doczekać przeprowadzki do nowego mieszkania, a przed Tobą nadal proces wykończeniowy? Pomożemy Ci w tym! Od wielu lat kompleksowe wykończenie wnętrz to nasza specjalność. Dlatego m.in. dla Ciebie stworzyliśmy ekonomiczne pakiety wykończenia pod klucz mieszkania czy apartamentu. Pakiety wykończeń pod klucz to dla Ciebie oszczędność czasu oraz pieniędzy. Współpracując z nami zyskujesz pewność, że wprowadzisz się do nowego lokalu w obiecanym terminie, a do tego  wszystko zostanie wykonane w wysokim standardzie.

CO OTRZYMYMUJESZ W RAMACH PAKIETU?

Pakiet wykończenia mieszkania to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia projekt i wizualizacje konkretych pomieszczeń,materiały budowlane, profesjonalną usługę wykończenia, opiekę koordynatora i 24 miesiące gwarancji.

PROJEKT I WIZUALIZACJE

o

MATERIAŁY BUDOWLANE

USŁUGĘ WYKOŃCZENIA

24 MIESIĄCE GWARANCJI

OPIEKĘ KOORDYNATORA

Idealna oferta przy ściśle ustalonym budżecie

PAKIETY DEWELOPERSKIE – OKREŚLONE ZASADY, CZAS I PIENIĄDZE

W ramach współpracy dokonamy niezbędnej inwentaryzacji pomieszczenia, która pozwoli architektowi na stworzenie projektu dopasowanego do Twojego gustu i Twoich potrzeb. W ofercie posiadamy pakiety deweloperskie, które są idealnym rozwiązaniem dla osób o ograniczonym budżecie. Dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard proponujemy pakiety wykończeniowe złoty lub srebrny. Wybierz dopasowany do Ciebie pakiet wykończeniowy, który uwzględni wszystko to, co jest Ci niezbędne w wymarzonym lokalu w Aleksandrowie Łódzkim. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły, co dokładnie zawiera każdy pakiet  wykończenia mieszkania.

 

PAKIET ZŁOTY

PAKIET SREBRNY

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie i stwórzmy wnętrze Twoich marzeń. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

Lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje