pakiet srebrny

CO ZAWIERA SREBRNY PAKIET WS BUDOWNICTWO?

Srebrny pakiet wykończenia mieszkania w Łodzi to idealna droga do uniknięcia wszelkich remontowych niespodzianek. Otrzymujesz sprawdzone zestawy rozwiązań, materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz profesjonalnych fachowców. Pakiet obejmuje pomalowanie ścian i sufitów, ułożenie płytek oraz paneli, listew przypodłogowych, montaż luster, drzwi razem z klamkami, instalację sanitariatów. Ponadto otrzymujesz konsultację z architektem oraz indywidualną wizualizację łazienki, stworzoną według otrzymanych wytycznych i gustu klienta. Umów się na konsultację, opowiedz o swojej wizji i zacznij planować przeprowadzkę. Zajmiemy się zakupami, transportem oraz koordynacją wszelkich spraw, zostawiając Twój cenny czas dla Ciebie.

Przedpokój

położenie paneli lub płytek podłogowych
wykończenie listwą przypodłogową PCV
malowanie ścian na biało
montaż drzwi oraz klamek

Kuchnia

położenie paneli lub płytek podłogowych
wykończenie listwą przypodłogową PCV
malowanie ścian na biało
montaż drzwi oraz klamek

Łazienka / WC

miska wc podwieszana ze stelażem
i przyciskiem
umywalka z baterią
wanna lub prysznic z baterią
ułożenie płytek – do 50% powierzchni
ścian
malowanie ścian i sufitów na biało –
farba do pomieszczeń wilgotnych
lustro wklejane
montaż drzwi oraz klamek

Salon / Sypialnia / Garderoba

położenie paneli
wykończenie listwą przypodłogową PCV
malowanie ścian na biało
montaż drzwi oraz klamek

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA Z NAMI? 

POZNAJ PROCES POWSTAWANIA TWOJEGO WYMARZONEGO WNĘTRZA, PRZEŚLEDZ 8 PROSTCH KROKOW.

Współpraca z naszą firmą jest przejrzysta od początku do końca. Najpierw Klient wybiera odpowiadający mu pod względem ceny i zakresu pakiet. Następnie podpisujemy umowę ze wstępną rezerwacją terminu. Czas na konsultację z architektem, inwentaryzacje wraz z wymierzeniem wnętrz i wybór materiałów. Później tworzymy wizualizację łazienki, projekt wykonawczy i ewelntualnie kosztorys prac dodatkowych. Po akceptacji klienta, przystępujemy do prac wykończeniowych, a na koniec zostaje najprzyjemniejsze – odbiór mieszkania

w

Wybór pakietu i podpisanie umowy

Konsultacja z architektem

k

Inwentaryzacja

Wybor materiałów

Wizualizacja i projekt wykonawczy

Kosztorys na prace dodatkowe

Prace wykończeniowe

Oddanie gotowego mieszkania

Dlaczego warto?

ZALETY SKORZYSTANIA Z PAKIETU WS BUDOWNICTWO

Remont to czasochłonny i kosztowny proces, zwłaszcza jeśli punktem wyjścia jest stan surowy zamknięty. Poszukiwanie materiałów budowlanych i ekipy, która zajmie się remontem, pochłania mnóstwo energii. Jeżeli taka wizja nie jest dla Ciebie zachęcająca, weź pod uwagę współpracę z nami.Pakiet wykończenia mieszkania to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia Klientom oszczędność czasu oraz pieniędzy w połączeniu z wykończeniem wysokiej jakości. W cenie pakietu zawarty jest projekt mieszkania z wizualizacją łazienki, materiały budowlane i wykończeniowe oraz wykonanie prac przez sprawdzonych fachowców. 

BUDŻET BEZ NIESPODZIANEK

TERMINOWE ODBIORY

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

}

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

MATERIAŁY PREMIUM

PAKIETY BEZ OGRANICZEŃ

Jeśli po przeanalizowaniu oferty pakietowej i zestawieniu jej ze swoją wizją znajdzie się element, którego brakuje, nie martw się. Do każdego z pakietów możesz dobierać opcje dodatkowe lub zdecydować się na wariant indywidualny. Umów się z nami na spotkanie, opowiedz czego potrzebujesz a my zaproponujemy najlepsze rozwiązane dopasowane specjalnie dla Ciebie.