wykończenia wnętrz - pabianice

EFEKTYWNA REALIZACJA INWESTYCJI W MIEŚCIE PABIANICE

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ –Skorzystaj z naszego doświadczenia

Naszą specjalizacją są wykończenia pod klucz. Cechuje nas kompleksowość oraz indywiualizacja oferty. Zadowolenie każdego klienta jest dla nas podstawą, dlatego aby móc najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom musimy je dokładnie poznać. Zapraszamy na konsultację, na której umówimy założenia, wizję i pożądany efekt. Nasz architekt zaproponuje najlepsze rozwiązania w układzie funkcjonalnym, na Twoje życzenie stworzy wizualizację, dobierze materiały a fachowcy omówią etapy założonych prac. Dzięki temu uzyskasz przejrzystą ofertę, z konkretnie określonym kosztorysem i terminem realizacji. Obsługujemy inwestycje w obiektach komercyjnych, domach, apartamentach i mieszkaniach, dla których stworzyliśmy pakiety deweloperskie. Na każdym etapie zapewniamy fachowe doradztwo.

WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW

WYKOŃCZENIA DOMÓW

WYKOŃCZENIA BIUR

g

WYKOŃCZENIA SKLEPÓW

WYKOŃCZENIA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ W PABIANICACH – OFERTA DOPASOWANA DO KLIENTA

Decydując się na współprace z nami nie musisz się niczym martwić – zapewnimy Ci kompleksową i terminową realizację. Każdy oferowany przez nas usługa zakłada doprowadzenie inwestycji do takiego stanu, jaki jest zgodny z Twoimi potrzebami. Możesz zdecydować się na jeden z pakietów wykończenia pod klucz – srebrny bądź złoty, lub ustalić indywidualny zakres prac. Umów się na konsultację a pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie. Twoje korzyści to oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierz sprawdzonego, rzetelnego partnera.

Nasze usługi?

KOMPLEKSOWA OFERTA WS BUDOWNICTWO

Poza podstawowymi usługami tj. wykonanie gładzi, ścianek i dowolnych zabudów z systemów płyt karton gipsowych, podwieszanie sufitów, malowanie, tapetowanie, montaż paneli, płytek, desek, listew przypodłogowych, montaż parapetów, instalację sanitariów (w tym brodzik, wanna, umywalka, zlew, wc i baterii), wklejanie luster,  montaż oświetlenia i wiele innych, nasza firma oferuje:

l

INWENTARYZACJA IWESTYCJI

Inwentaryzacja obejmuje pomiary i stan techniczny inwestycji

KOORDYNACJA INWESTYCJI

Każda z naszych inwestycji ma przydzielonego koordynatora czuwającego nad pracami.

PAKIETY DEWELOPERSKIE

Nasza firma oferuje dwa pakiety wykonczeniowe: złoty i srebrny

}

MATERIAŁY TYLKO PREMIUM

Dobór wysokiej jakości sprawdzonych materiałów, od wieloletnich partnerów

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze! Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

NARUTOWICZA 12

lokal 105

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje