Pabianice

Wykończenia wnętrz – efektywna realizacja inwestycji w mieście Pabianice

Naszą specjalizacją są wykończenia pod klucz. Cechuje nas kompleksowość oraz indywidualizacja oferty. Zadowolenie każdego klienta jest dla nas podstawą, dlatego aby móc najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom musimy je dokładnie poznać. Zapraszamy na konsultację, na której umówimy założenia, wizję i pożądany efekt. Nasz architekt zaproponuje najlepsze rozwiązania w układzie funkcjonalnym, na Twoje życzenie stworzy wizualizację, dobierze materiały a fachowcy omówią etapy założonych prac. Dzięki temu uzyskasz przejrzystą ofertę, z konkretnie określonym kosztorysem i terminem realizacji.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Zajmujemy się realizacją wszelkiego typu prac wykończeniowych. Obsługujemy inwestycje w obiektach komercyjnych, domach, apartamentach i mieszkaniach, dla których stworzyliśmy pakiety deweloperskie. Na każdym etapie zapewniamy fachowe doradztwo.

Nasze usługi to:

  • Inwentaryzacja inwestycji, obejmująca pomiary i sprawdzenie stanu
  • Wykonanie gładzi, ścianek i dowolnych zabudów z systemów płyt karton gipsowych, podwieszanie sufitów, malowanie, tapetowanie, montaż paneli, płytek, desek, listew przypodłogowych, montaż parapetów, instalację sanitariów (w tym brodzik, wanna, umywalka, zlew, wc i baterii), wklejanie luster,  montaż oświetlenia i wiele innych
  • Pakiety deweloperskie złoty i srebrny
  • dobór wysokiej jakości sprawdzonych materiałów,
  • koordynację każdego przeprowadzonego etapu prac

Wykończenie wnętrz w Pabianicach – oferta dopasowana do KlientaDecydując się na współprace z nami nie musisz się niczym martwić – zapewnimy Ci kompleksową i terminową realizację. Każdy oferowany przez nas usługa zakłada doprowadzenie inwestycji do takiego stanu, jaki jest zgodny z Twoimi potrzebami. Możesz zdecydować się na jeden z pakietów wykończenia pod klucz – srebrny bądź złoty, lub ustalić indywidualny zakres prac. Umów się na konsultację a pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie. Twoje korzyści to oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierz sprawdzonego, rzetelnego partnera.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z Nami.

 

Zapraszamy również klientów z miast:

Konstantynów Łódzki | Pabianice | Rzgów | Zgierz oraz inne