ARANŻACJA WNĘTRZ KOMERCYJNYCH

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

ELASTYCZNA OFERTA WS BUDOWNICTWO

Zajmujemy się kompleksową obługa realizacji od stanu surowego po pomieszczenia gotowe pod klucz. Wykańczamy pomieszenia biurowe, obiekty handlowe tj. sklepy, showroomy, salony sprzedaży, galerie, obiekty usługowe i rozrywkowe: restauracje, kluby, apteki, przychodnie, biblioteki, salony kosmetyczne, SPA itp. Zakres naszej pracy rozpoczyna się od inwentaryzacji, przez stworzenia układu funkcjonalnego wraz z wizualizacjami, jeśli ich nie posiadasz, po prace wykończeniowe, aż do oddania lokalu gotowego do użytku. Zajmiemy się zakupem i dostawą potrzebnych materiałów budowlaych, skoordynujemy wszelkie czynnośći, tak byś Ty mógł zając się planowaniem swojego biznesu.

k

WYKOŃCZENIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

WYKOŃCZENIA OBIEKTÓW USŁUGOWYCH

WYKOŃCZENIA OBIEKTÓW UŻYTKU PUBLICZNEGO

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z WS BUDOWNICTWO? ETAPY PRAC

PRZEŚLEDZ KILKA PROSTYCH KROKÓW, KTÓRE DOPROWADZĄ CIĘ DO OBIORU  LOKALU GOTOWEGO DO UŻYTKU.

Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy, ponieważ zależy nam dobrych relacjach z naszymi klientami. Proces współpracy niezależnie od tego jaki rodzaj oferty wybierzesz jest podobny. Zaczynamy od niezobowiązującego spotkania, na którym opowiesz o zakresie prac i swoich oczekiwaniach. Następnie dopasujemy usługę i stworzymy kosztorys. Po tym, jak zdecydujesz się na podpisanie umowy, architekt przeprowadzi wywiad, dokładnie wymierzy pomieszczenia i wspólnie wybierzecie materiały. W kolejnym etapie otrzymasz projekt wykonawczy i wizualizację. Po Twojej akceptacji możemy przystąpić do prac wykończeniowych, by na koniec oddać Ci klucze do gotowego lokalu. 

w

Wybór oferty i podpisanie umowy

Konsultacja z architektem

k

Inwentaryzacja

Wybor materiałów

Wizualizacja i projekt wykonawczy

Kosztorys na prace dodatkowe

Prace wykończeniowe

Oddanie gotowego mieszkania

OFERTA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ DLA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Przejrzyste warunki, oszczędność czasu, pieniędzy i Twoich nerwów.

Po zakupie czy wynajmie nieruchomości, każdy chciałby jak najszybciej zacząć z niej korzystać. Niestety po odebraniu kluczy do nowego lokum następuje problematyczny etap, jakim jego wykończenie. Stworzenie najbardziej funkcjonalnej powierzchni, jego aranżacji, znalezienie odpowiednich produktów, zakupy, transport, koordynowanie pracy ekipy remontowej i sprzątanie to zaledwie część spraw. Jeśli dodamy istniejące ryzyko nieprzewidzianego wzrostu kosztów, cała realizacja może okazać się istną katastrofą. Wiedz jednak, że to wcale nie musi tak wyglądać? Skorzystaj z naszej oferty, odbierz klucze do gotowego lokalu i rozpocznij swoją działalność. Jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Oferujemy profesjonalną pomoc w projektowaniu i wykończeniach wnętrz, a wszystko zgodnie z ustalonym wcześniej budżetem i w umówionym terminie.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystaj z oferowanej przez nas wiedzy i doświadczenia! Umów się na spotkanie, porozmawiajmy  i stwórzmy wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Działamy na terenie Łodzi i okolic

ZADZWOŃ

POLUB NAS

na facebooku

OBSERWUJ

nasz Instagram

ZOBACZ

nasze realizacje