WYKOŃCZENIE DOMU POD KLUCZ

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

ELASTYCZNA OFERTA WS BUDOWNICTWO

Wykończenie własnych czterech ścian to nie lada wyzwanie. Jakie wybrać materiały? Które rozwiązania się sprawdzą najlepiej? Jak zaplanować funkcjonalność pomieszczeń? Gdzie szukać ekipy remontowej i którą wybrać? Pytania i wątpliwości naprawdę mogą przytłoczyć. Nie martw się. Możemy to wszystko wziąć na siebie!  Nasza specjalizacja to wykończenia wnętrz pod klucz. Odkryj naszą ofertę

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Kompleksowe roboty wykończeniowe realizowane przez ekipę sprawdzonych fachowców – od stanu surowego aż po wnętrze gotowe pod klucz.

TYNKI I JASTRYCHY

Wykonanie tynków maszynowych lekkich i ciężkich (gipsowych i cementowo-wapiennych) oraz podkładów podłogowych (jastrychów) cementowych.

DOCIEPLENIE I ELEWACJE BUDYNKÓW

Kompleksowe docieplenie, elewacja domów i budynków przemysłowych, a także termomodernizacja, z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości

PROJEKT I WIZUALIZACJE

Ustalenie koncepcji, wykonanie wizualizacji i projektu – wszechstronne przygotowanie inwestycji na podstawie Twojej wizji oraz przeprowadzonej na miejscu inwentaryzacji.

projekt to podstawa

Wiemy, jak ważne jest, aby swoje działania zacząć od stworzenia dobrego, przemyślanego projektu, uwzględniającego styl życia, potrzeby i gust domowników. Dlatego tak ważne jest dla nas poznanie Cię, stworzenie relacji i nici porozumienia. Dzięki temu możemy jaknajbardziej zbliżyć się i zrozumieć czego tak na prawdę oczekujesz. To ważny etap, w końcu w pewnym sensie budujesz swoją przyszłość. Projektujemy wnętrza zarówno na indywizualne zlecenia jak i w opcji pakietowej.

Dlaczego warto?

ZALETY SKORZYSTANIA Z OFERTY WS BUDOWNICTWO

BUDŻET BEZ NIESPODZIANEK

Trzymamy się ustalonego budżetu, dlatego nie musisz się bać dodatkowych kosztów. Ponadto dzięki współpracy z nami zyskujesz 15% VAT

z

PILNUJEMY TERMINÓW

Zaplanuj przeprowadzkę bez obaw o opóźnienia. Trzymamy się terminów ustalonych w umowach

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Wykonujemy ogół prac budowlanych od malowania, przez kładzenie paneli, płytek, desek, montaż sanitariów i innych.

}

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zajmujemy się pomocą w wyborze oraz zakupem materiałów, ich transportem, koordynacją poszczególnych  etapów prac.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Bazując na naszym doświadczeniu unikasz kosztownych błędów. Wiemy gdzie na co należy zwrócić szczególną uwagę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Długoletnia współpraca z producentami daje nam pewnośćo jakośći używanych produktów.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA  Z NAMI? 

PRZEŚLEDZ KILKA PROSTYCH KROKÓW, KTÓRE DOPROWADZĄ CIĘ DO OBIORU GOTOWEGO DOMU.

Zależy nam aby przeprowadzić Cie przez proces wykończenia domu w możliwie najprostszy i przyjemny sposób. Bez niepotrzebnych niespodzianek, poprawek i ukrytych kosztów. Etapy współpracy uzależnione są od tego czy posiadasz już projekt wraz z wizualizacjami, czy chcesz go dopiero z nami stworzyć. Po wstępnej konsultacji, ustalimy zakres prac jaki należy wykonać, wykonamy wizje lokalna z dokładnymi pomiarami i przedstawimy dokładny kosztorys. Po Twojej akceptacji możemy przystąpić do pracy, by na koniec oddać Ci klucze do gotowego do wprowadzenia się domu.

w

Wstępna konsultacja

Ustalenie zakresu prac/ *Stworzenie projektu i wizualizacji przez architekta

k

Dokładny kosztorys

Podpisanie umowy

Prace wykończeniowe

Oddanie gotowego mieszkania