PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE WS BUDOWNICTWO?

Wykończenia wnętrz pod klucz są naszą specjalnością. Lata doświadczenia pokazały nam szereg rozwiązań uniwersalnych niemal dla każdego.  Podążamy nie tylko za najnowszymi trendami technologicznymi technikami wykonania ale również wzornictwa. Wiemy co się tak na prawdę sprawdza, a co wygląda dobrze tylko na papierze. Wiemy również, że w dobie dzisiejszych czasów ważny jest dla każdego CZAS, SPOKÓJ I PIENIĄDZE. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy PAKIETY DEWELOPERSKIE, które są idealną opcją dla ograniczonego budżetu, dla lokali inwestycyjnych lub zwyczajnie dla tych, którzy lubią proste i gotowe rozwiązania. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą.

PAKIET ZŁOTY

Oferta pakietowa stworzona dla osób oczekujących od wykończenia najwyższej jakości materiałów oraz profesjonalnego wykonania. Jest idealnym połączeniem wysokiego standardu i atrakcyjnej ceny. Cena obejmuje projekt z wizualizacją łazienki i wybranego przez Ciebie pomieszczenia, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów. 

PAKIET SREBRNY

Oferta pakietowa szyta na miarę potrzeb klientów posiadających ograniczony budżet lub kupujących lokal pod inwestycję. Zachowując najwyższy standard wykończenia otrzymujesz atrakcyjną cenę i gotowe rozwiązania. Cena pakietu obejmuje projekt z wizualizacją łazienki, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów. 

CO OTRZYmUJESZ W RAMACH PAKIETU?

Pakiet wykończenia mieszkania to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia oszczędność czasu oraz pieniędzy w połączeniu z wykończeniem wysokiej jakości. W cenie pakietu zawarty jest projekt mieszkania z wizualizacją poszczególnych pomieszczeń oraz wykonanie prac przez sprawdzonych fachowców. Ponadto każdy z pakietów zawiera materiały budowlane i wykończeniowe tj panele, deska lub płytki, drzwi, parapety, wannę lub prysznic, umywalkę z baterią i wc. Co ważne dla Ciebie, na każdą z realizacji dajemy 24 miesiące gwarancji.

PROJEKT I WIZUALIZACJE

o

MATERIAŁY BUDOWLANE

USŁUGĘ WYKOŃCZENIA

24 MIESIĄCE GWARANCJI

OPIEKĘ KOORDYNATORA

Dlaczego warto?

ZALETY SKORZYSTANIA Z PAKIETU WS BUDOWNICTWO

Podstawową zaletą wyboru pakietu pod klucz jest minimalizacja problemów jakie występują podczas prac remontowych na każdej inwestycji. Zajmujemy się realizacją od A do Z, począwszy od zaproponowania ewentualnych zmian w układzie funkcjonalnym (zmiany lokatorskie), przez projekt i wizualizację pomieszczeń, dobór materiałów, wraz z ich zakupem i transportem, prace remontowo-budowlane oraz nadzór. Dzięki temu ty możesz skupić się na rzeczach przyjemniejszych. Pakiety pod klucz pozwalają również na usprawnienie procesów budowlanych.  Kolejnym plusem jest uniknięcie współpracy z wieloma firmami i wykonawcami co znacznie ułatwia proces i pomniejsza ilość problemów  wynikających z przepływem informacji i organizacją poszczególnych etapów prac.

BUDŻET BEZ NIESPODZIANEK

Trzymamy się ustalonego budżetu – nie musisz się bać dodatkowych kosztów. Dzięki współpracy z nami zyskujesz 15% VAT

}

ODBIÓR LOKALU NA CZAS

Trzymamy się terminów ustalonych w umowach. Możesz planować swoją przeprowadzkę.

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Wykonujemy ogół prac budowlanych od malowania, przez kładzenie paneli, płytek, desek, montaż sanitariów i innych.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zajmujemy się pomocą w wyborze oraz zakupem materiałów, ich transportem, koordynacją wszelkich prac.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Bazując na naszym doświadczeniu unikasz kosztownych błędów. Wiemy na co należy zwrócić szczególną uwagę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Mamy pewność, że produkty na które oferujemy i na których pracujemy są niezawodne

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA? ETAPY PRAC

PRZEŚLEDZ OSIEM PROSTYCH KROKÓW, KTÓRE DOPROWADZĄ CIĘ DO OBIORU GOTOWEGO MIESZKANIA.

Ponieważ chcemy, aby nasi Klienci byli pod każdym względem usatysfakcjonowani współpracą z nami, od początku stawiamy na przejrzystość. Po tym, jak zdecydujesz się na podpisanie umowy na wybrany pakiet, architekt przeprowadzi wywiad na temat oczekiwań i dokładnie wymierzy pomieszczenia. Następnie wspólnie z nim wybierzesz materiały. W kolejnym etapie otrzymasz projekt wykonawczy, wizualizację łazienki i kosztorys. Po Twojej akceptacji możemy przystąpić do pracy, by na koniec oddać Ci klucze do nowego mieszkania

w

Wybór pakietu i podpisanie umowy

Konsultacja z architektem

k

Inwentaryzacja

Wybor materiałów

Wizualizacja i projekt wykonawczy

Kosztorys na prace dodatkowe

Prace wykończeniowe

Oddanie gotowego mieszkania

Producenci materiałów wykorzystanych w pakiecie

Zapraszamy również klientów z miast:

Aleksandrów Łódzki | Andrespol | Konstantynów Łódzki | Ksawerów | Pabianice | Rąbień | Rzgów | Wiśniowa Góra | Zgierz oraz inne